Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μονάδα UPS με τεχνολογία διπλής μετατροπής (Double-conversion Online) προσφέρει αξιόπιστη προστασία για ευαίσθητο εξοπλισμό και σημαντικές μηχανές, όπως νοσοκομειακό υλικό, servers και τηλεπικοινωνιακό εξοπλισμό. Διαθέτει ισχύ εξόδου 1500 W και χωρητικότητα 1.5 kVA, με υψηλή απόδοση που φτάνει το 93% και 98% σε ECO mode. Ο σχεδιασμός της είναι ευέλικτος, καθώς μπορεί να τοποθετηθεί σε rack ή να χρησιμοποιηθεί ως tower, ενώ διαθέτει οθόνη LCD για εύκολη παρακολούθηση. Παρέχει 8 εξόδους AC τύπου C13 και υποστηρίζει σύνδεση μέσω USB και σειριακής θύρας RS-232. Η μπαταρία έχει τάση 12 V και χωρητικότητα 9 Ah, με χρόνο αυτονομίας 4 λεπτά σε πλήρες φορτίο και 12 λεπτά σε μισό φορτίο. Η συσκευή είναι κατάλληλη για λειτουργία σε θερμοκρασίες από 0 έως 40 °C και υγρασία 20-90%.
| UPS topology | Double-conversion (Online) |
| Output power capacity | 1.5 kVA |
| Output power | 1500 W |
| Form factor | Rackmount/Tower |
| Product colour | Black |
| Display type | LCD |
| AC outlets quantity | 8 AC outlet(s) |
| AC outlet types | C13 coupler |
| Power plug | C14 coupler |
| USB port | Yes |
| Serial interface | Yes |
| Serial interface type | RS-232 |
| Input operation voltage (min) | 208 V |
| Input operation voltage (max) | 240 V |
| Maximum current | 10 A |
| Efficiency | 93 % |
| Efficiency (ECO mode) | 98 % |
| Power factor | 1 |
| Emergency Power Off (EPO) | Yes |
| Battery capacity | 9 Ah |
| Battery voltage | 12 V |
| Number of batteries supported | 3 |
| Typical backup time at full load | 4 min |
| Typical backup time at half load | 12 min |
| Battery recharge time(90%) | 4 h |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -25 - 55 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 90 % |
| Storage relative humidity (H-H) | 20 - 90 % |
| Operating altitude | 0 - 1500 m |
| Width | 440 mm |
| Depth | 460 mm |
| Height | 86.5 mm |
| Weight | 15.5 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: