Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος Προϊόντος | Patch panel |
| Τοποθέτηση | Rack mountable |
| Ύψος (Rack Units) | 1U |
| Πλάτος | 25.5 cm |
| Βάθος | 10 cm |
| Ύψος | 4.4 cm |
| Χρώμα Περιβλήματος | Γκρι, RAL 7035 |
| Αριθμός Θυρών | 12 ports |
| Τύπος Θυρών | Keystone type |
| Μέγεθος Rack | 10" |
| Χαρακτηριστικά | Παράθυρο ετικέτας, modular design |
| Βάρος Αποστολής | 410 g |
| Πλάτος Αποστολής | 26.5 cm |
| Βάθος Αποστολής | 12.5 cm |
| Ύψος Αποστολής | 5.7 cm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: