Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος Προϊόντος | Patch panel (blank) |
| Ύψος (Rack Units) | 1U |
| Πλάτος | 25.4 cm |
| Ύψος | 4.4 cm |
| Βάρος | 300 g |
| Χρώμα Περιβλήματος | Μαύρο, RAL 9005 |
| Αριθμός Θυρών | 12 ports |
| Τεχνολογία | Shielded twisted pair (STP) |
| Τύπος Θύρας | Keystone |
| Μέγεθος Rack | 10" |
| Χαρακτηριστικά | Modular design, label window |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: