Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η πολύπριζη ράγας τύπου rack 19" προσφέρει αξιόπιστη παροχή ρεύματος με μέγιστο ηλεκτρικό ρεύμα 16 A. Διαθέτει 7 εξόδους ρεύματος και μία είσοδο, ενώ το καλώδιο τροφοδοσίας έχει μήκος 2 μέτρα. Είναι κατάλληλη για τοποθέτηση σε ράγες και διαθέτει προστασία υπερφόρτωσης, εξασφαλίζοντας ασφάλεια στη χρήση της.
| Τύπος Συσκευής | Power strip - rack-mountable |
| Μέγεθος Rack | 19" |
| Μήκος Καλωδίου | 2 m |
| Τάση Εισόδου | AC 250 V |
| Συχνότητα | 50/60 Hz |
| Είσοδοι Τροφοδοσίας | 1 x power |
| Έξοδοι Τροφοδοσίας | 7 x power |
| Μέγιστο Ηλεκτρικό Ρεύμα | 16 A |
| Περιλαμβανόμενα Καλώδια | Power cable 2 m |
| Χαρακτηριστικά | Overload protection |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: