Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat5e με μήκος 2 μέτρα προσφέρει αξιόπιστη και γρήγορη σύνδεση δεδομένων. Διαθέτει θωράκιση τύπου SF/UTP (S-FTP) που εξασφαλίζει προστασία από παρεμβολές, ενώ το περίβλημα από PVC προσφέρει ανθεκτικότητα και ευελιξία. Οι συνδέσεις RJ-45 και ο χαλκός ως υλικό αγωγού εξασφαλίζουν σταθερή μετάδοση σήματος σε συχνότητα έως 100 MHz. Το καλώδιο είναι ιδανικό για χρήση σε δίκτυα υπολογιστών και άλλες εφαρμογές που απαιτούν αξιόπιστη καλωδίωση.
| Μήκος καλωδίου | 2 m |
| Κατηγορία καλωδίου | Cat5e |
| Θωράκιση καλωδίου | SF/UTP (S-FTP) |
| Χρώμα προϊόντος | Γκρι |
| Συνδέσεις | RJ-45 / RJ-45 |
| Υλικό περιβλήματος | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Τύπος αγωγού | Stranded |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
| Μέγεθος σύρματος AWG | 26/7 |
| Συχνότητα | 100 MHz |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Τύπος συσκευασίας | Polybag |
| Βάρος συσκευασίας | 77.3 g |
| Πλάτος συσκευασίας | 140 mm |
| Βάθος συσκευασίας | 16 mm |
| Όγκος συσκευασίας | 560 cm³ |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: