Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat6a με μήκος 0,5 μέτρα προσφέρει υψηλή απόδοση και αξιοπιστία για σύνδεση δικτύου. Διαθέτει θωράκιση S/FTP (S-STP) που εξασφαλίζει προστασία από παρεμβολές, ενώ το υλικό της επένδυσης είναι Low smoke zero halogen (LSZH), μειώνοντας την εκπομπή καπνού και τοξικών ουσιών σε περίπτωση φωτιάς. Οι δύο ακροδέκτες RJ-45 αρσενικού τύπου εξασφαλίζουν σταθερή σύνδεση. Το καλώδιο είναι μπλε χρώματος και κατασκευάζεται με χάλκινα, συστρεφόμενα αγώγιμα σύρματα μεγέθους 26/7 AWG, κατάλληλο για συχνότητες έως 500 MHz. Η λειτουργία του είναι εγγυημένη σε θερμοκρασίες από -20 έως 60 βαθμούς Κελσίου.
| Μήκος καλωδίου | 0.5 m |
| Πρότυπο καλωδίου | Cat6a |
| Θωράκιση καλωδίου | S/FTP (S-STP) |
| Χρώμα προϊόντος | Μπλε |
| Τύπος ακροδέκτη 1 | RJ-45 |
| Τύπος ακροδέκτη 2 | RJ-45 |
| Φύλο ακροδέκτη 1 | Αρσενικός |
| Φύλο ακροδέκτη 2 | Αρσενικός |
| Υλικό μανδύα | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Τύπος αγωγού | Συστρεφόμενο |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
| Μέγεθος σύρματος AWG | 26/7 |
| Συχνότητα | 500 MHz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 - 60 °C |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: