Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat 6 τύπου patch cable είναι σχεδιασμένο με τεχνολογία Shielded Foiled Twisted Pair (SFTP), προσφέροντας αξιόπιστη και σταθερή σύνδεση. Διαθέτει θωράκιση από φύλλο αλουμινίου και πλέγμα, ενώ το περίβλημά του είναι κατασκευασμένο από υλικό Low Smoke Zero Halogen (LSZH), που μειώνει την εκπομπή καπνού και τοξικών αερίων σε περίπτωση φωτιάς. Το καλώδιο έχει μήκος 1 μέτρο και πράσινο χρώμα (RAL 6016), με χρυσούς ακροδέκτες RJ-45 αρσενικού τύπου και χαρακτηριστικά όπως booted, halogen-free, snagless και strain relief για καλύτερη αντοχή και ευκολία στη χρήση.
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6 |
| Τεχνολογία | Shielded foiled twisted pair (SFTP) |
| Υλικό Θωράκισης | Foil with braid |
| Υλικό Περιβλήματος | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Μήκος Καλωδίου | 1 m |
| Χρώμα | Πράσινο, RAL 6016 |
| Ακροδέκτης | RJ-45 - αρσενικός |
| Ακροδέκτης (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - αρσενικός |
| Πλατίνωση Ακροδεκτών | Χρυσή |
| Χαρακτηριστικά | Booted, halogen-free, snagless, strain relief |
| American Wire Gauge (AWG) | 27/7 |
| Αριθμός Καλωδίων | 8 καλώδια |
| Ζεύγη ανά Καλώδιο | 4 ζεύγη |
| Συμβατά Πρότυπα | IEC 60332-1, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-B - έως 250 MHz |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: