Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6 |
| Τεχνολογία | Shielded foiled twisted pair (SFTP) |
| Υλικό Θωράκισης | Foil with braid |
| Υλικό Περιβλήματος | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Μήκος Καλωδίου | 5 m |
| Χρώμα | Yellow |
| Συνδετήρας | RJ-45 - male |
| Συνδετήρας (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - male |
| American Wire Gauge (AWG) | 27/7 |
| Αγωγοί ανά Καλώδιο | 8 wires |
| Ζεύγη ανά Καλώδιο | 4 pairs |
| Χαρακτηριστικά | Booted, halogen-free, snagless, flame retardant, strain relief |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
| Συμμορφούμενα Πρότυπα | IEC 60332-1, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-B |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: