Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat 6 τύπου patch cable είναι σχεδιασμένο για αξιόπιστη και γρήγορη μετάδοση δεδομένων με τεχνολογία Shielded Foiled Twisted Pair (SFTP). Διαθέτει θωράκιση από φύλλο αλουμινίου και πλέγμα, ενώ το περίβλημα του είναι κατασκευασμένο από Flame Retardant Polyethylene (FRPE), προσφέροντας αντοχή στη φωτιά και εξωτερικές επιδράσεις. Το καλώδιο έχει μήκος 10 μέτρα και είναι κατάλληλο για εξωτερική χρήση, με χαρακτηριστικά όπως αντοχή στην υπεριώδη ακτινοβολία, προστασία από κόμπους και ελαχιστοποίηση παρεμβολών. Οι συνδέσεις είναι τύπου RJ-45 αρσενικές με επιχρύσωση και νικέλιο, εξασφαλίζοντας σταθερή σύνδεση και αντοχή στη φθορά.
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6 |
| Τεχνολογία | Shielded foiled twisted pair (SFTP) |
| Μήκος Καλωδίου | 10 m |
| Χρώμα | Black |
| Συνδετήρας | RJ-45 - male |
| Συνδετήρας (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - male |
| Υλικό Θωράκισης | Foil with braid |
| Υλικό Περιβλήματος | Flame Retardant Polyethylene (FRPE) |
| American Wire Gauge (AWG) | 27/7 |
| Αριθμός Καλωδίων | 8 wires |
| Ζεύγη ανά Καλώδιο | 4 pairs |
| Επιχρύσωση Συνδετήρα | Gold, nickel |
| Βάρος | 290 g |
| Συμβατά Πρότυπα | ISO/IEC 11801, EN 50173 - up to 250 MHz |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -30 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 80 °C |
| Χαρακτηριστικά | Booted, outdoor, snagless, drain wire, UV resistant, strain relief, minimised Near-End Crosstalk (NEXT), length indication, kink protection, bare copper conductors, latch protection |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: