Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου τύπου Patch CAT 6 προσφέρει αξιόπιστη και γρήγορη σύνδεση με τεχνολογία Shielded Foiled Twisted Pair (SFTP), εξασφαλίζοντας προστασία από παρεμβολές. Είναι κατασκευασμένο με υλικό Low Smoke Zero Halogen (LSZH), που μειώνει την εκπομπή καπνού και τοξικών ουσιών σε περίπτωση φωτιάς. Το μήκος του καλωδίου είναι 7 μέτρα και διαθέτει μαύρο χρώμα, ενώ οι συνδέσεις είναι τύπου RJ-45 αρσενικές και στις δύο άκρες. Είναι κατάλληλο για χρήση σε θερμοκρασίες από -20°C έως 60°C και συμμορφώνεται με διεθνή πρότυπα όπως IEC 60332-1, ISO/IEC 11801 και TIA/EIA-568-B.
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6 |
| Τεχνολογία | Shielded foiled twisted pair (SFTP) |
| Μήκος Καλωδίου | 7 m |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Συνδετήρας | RJ-45 - αρσενικός |
| Συνδετήρας (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - αρσενικός |
| Υλικό Εξωτερικής Επικάλυψης | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Χαρακτηριστικά | Halogen-free |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
| Συμμόρφωση με Πρότυπα | IEC 60332-1, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-B |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: