Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Μήκος καλωδίου | 0.5 m |
| Κατηγορία καλωδίου | Cat6a |
| Θωράκιση καλωδίου | S/FTP (S-STP) |
| Χρώμα προϊόντος | Πράσινο |
| Συνδέσμους 1 | RJ-45 |
| Συνδέσμους 2 | RJ-45 |
| Φύλο συνδέσμου 1 | Αρσενικό |
| Φύλο συνδέσμου 2 | Αρσενικό |
| Υλικό περιβλήματος | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Μέγεθος καλωδίου AWG | 26/7 |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 - 60 °C |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84733080 |
| UK Trade Tariff code | 85444210 |
| Πιστοποίηση | IEC 60332-1, IEC 60332-3, IEC 61034 |
| Πλάτος συσκευασίας | 115 mm |
| Βάθος συσκευασίας | 16 mm |
| Βάρος συσκευασίας | 31.6 g |
| Όγκος συσκευασίας | 386.4 cm³ |
| Τύπος συσκευασίας | Polybag |
| Ποσότητα | 1 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: