Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat 6a τύπου patch είναι σχεδιασμένο για αξιόπιστη και γρήγορη μετάδοση δεδομένων. Διαθέτει τεχνολογία Shielded Foiled Twisted Pair (SFTP) με θωράκιση από φύλλο και πλέγμα, προσφέροντας προστασία από παρεμβολές. Το περίβλημα του καλωδίου είναι κατασκευασμένο από υλικό Low Smoke Zero Halogen (LSZH), που μειώνει την εκπομπή καπνού και τοξικών ουσιών σε περίπτωση φωτιάς. Με μήκος 1 μέτρο και γκρι χρώμα, το καλώδιο διαθέτει 8 αγωγούς σε 4 ζεύγη, με διατομή 27/7 AWG. Είναι εξοπλισμένο με βύσματα RJ-45 αρσενικά και διαθέτει χαρακτηριστικά όπως booted, halogen-free, snagless και strain relief για καλύτερη αντοχή και ευκολία στη χρήση.
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6a |
| Τεχνολογία | Shielded foiled twisted pair (SFTP) |
| Μήκος Καλωδίου | 1 m |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βύσμα | RJ-45 - αρσενικό |
| Βύσμα (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - αρσενικό |
| Υλικό Θωράκισης | Φύλλο με πλέγμα |
| Υλικό Περιβλήματος | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 27/7 |
| Αγωγοί ανά Καλώδιο | 8 αγωγοί |
| Ζεύγη ανά Καλώδιο | 4 ζεύγη |
| Χαρακτηριστικά | Booted, halogen-free, snagless, strain relief |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
| Συμμόρφωση με Πρότυπα | IEC 60332-1, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-B, IEC 61034 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: