Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat6 με μήκος 2 μέτρα προσφέρει αξιόπιστη και γρήγορη σύνδεση για δίκτυα 10/100/1000Base-T(X). Διαθέτει θωράκιση S/FTP (S-STP) που εξασφαλίζει προστασία από παρεμβολές, ενώ το υλικό του περιβλήματος είναι Low smoke zero halogen (LSZH), φιλικό προς το περιβάλλον και ασφαλές σε περίπτωση φωτιάς. Οι δύο αρσενικοί συνδετήρες RJ-45 εξασφαλίζουν σταθερή σύνδεση. Το καλώδιο είναι κατασκευασμένο από χαλκό με συρματόπλεγμα (stranded) και υποστηρίζει συχνότητα έως 250 MHz.
| Μήκος καλωδίου | 2 m |
| Κατηγορία καλωδίου | Cat6 |
| Θωράκιση καλωδίου | S/FTP (S-STP) |
| Χρώμα προϊόντος | Μπλε |
| Σύνδεσμος 1 | RJ-45 |
| Σύνδεσμος 2 | RJ-45 |
| Φύλο συνδέσμου 1 | Αρσενικό |
| Φύλο συνδέσμου 2 | Αρσενικό |
| Υλικό περιβλήματος | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Τύπος αγωγού | Stranded |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
| Τεχνολογία καλωδίωσης | 10/100/1000Base-T(X) |
| Μέγεθος σύρματος AWG | 27/7 |
| Συχνότητα | 250 MHz |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (T-T) | -20 - 60 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης (T-T) | -40 - 80 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας (H-H) | 10 - 80 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης (H-H) | 10 - 85 % |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84733080 |
| UK Trade Tariff code | 85444210 |
| Πλάτος συσκευασίας | 140 mm |
| Βάθος συσκευασίας | 16 mm |
| Βάρος συσκευασίας | 80 g |
| Όγκος συσκευασίας | 560 cm³ |
| Τύπος συσκευασίας | Polybag |
| Πιστοποιήσεις | ISO/IEC 11801, TIA/EIA 568-B IEC 60332-1, IEC 60332-3, IEC 61034 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: