Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Patch CAT 6e είναι σχεδιασμένο για αξιόπιστη και γρήγορη μετάδοση δεδομένων με τεχνολογία Shielded Foiled Twisted Pair (SFTP). Διαθέτει θωράκιση από φύλλο αλουμινίου και πλέγμα, ενώ το περίβλημά του είναι από Flame Retardant Polyethylene (FRPE), προσφέροντας αντοχή σε φλόγες και εξωτερικές επιδράσεις. Το καλώδιο έχει μήκος 1 μέτρο, είναι μαύρου χρώματος και διαθέτει χρυσούς και νικελένιους επιχρυσωμένους συνδέσμους RJ-45 αρσενικού τύπου και στις δύο άκρες. Είναι κατάλληλο για εξωτερική χρήση, με χαρακτηριστικά όπως αντοχή στην υπεριώδη ακτινοβολία, προστασία από τράβηγμα και κρούση, καθώς και μείωση παρεμβολών (NEXT). Υποστηρίζει πρότυπα ISO/IEC 11801 και EN 50173 έως 250 MHz και λειτουργεί σε θερμοκρασίες από -30°C έως 80°C.
| Τύπος καλωδίου δικτύου | Patch cable - CAT 6 |
| Τεχνολογία | Shielded foiled twisted pair (SFTP) |
| Μήκος | 1 m |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Συνδετήρας | RJ-45 - αρσενικός |
| Συνδετήρας (δεύτερο άκρο) | RJ-45 - αρσενικός |
| Υλικό θωράκισης | Φύλλο αλουμινίου με πλέγμα |
| Υλικό περιβλήματος | Flame Retardant Polyethylene (FRPE) |
| American Wire Gauge (AWG) | 27/7 |
| Αριθμός αγωγών ανά καλώδιο | 8 αγωγοί |
| Ζεύγη ανά καλώδιο | 4 ζεύγη |
| Επιχρυσωμένος συνδετήρας | Χρυσός, νικέλιο |
| Χαρακτηριστικά | Booted, outdoor, snagless, drain wire, UV resistant, strain relief, minimised Near-End Crosstalk (NEXT), length indication, kink protection, bare copper conductors, latch protection |
| Συμβατότητα προτύπων | ISO/IEC 11801, EN 50173 - έως 250 MHz |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας | -30 °C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας | 80 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: