| Σύνδεση | RJ-45 |
| Χρώμα προϊόντος | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Πρότυπο καλωδίου | Cat6 |
| Θωράκιση συνδέσμου | Ναι |
| Ρεύμα | 1 A |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (T-T) | -40 - 80 °C |
| Βάρος | 78 g |
| Πλάτος | 12.5 mm |
| Βάθος | 45 mm |
| Ύψος | 13 mm |
| Διάμετρος καλωδίου | 9 mm |
| Υλικό περιβλήματος | Ψευδάργυρος |
| Διάμετρος σύρματος | 1.6 mm |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: