Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο σύνδεσμος καλωδίων CAT 6a είναι κατασκευασμένος από κράμα ψευδαργύρου, προσφέροντας ανθεκτικότητα και αξιοπιστία στη σύνδεση καλωδίων δικτύου. Διαθέτει σχεδιασμό χωρίς ανάγκη εργαλείων, με επιχρυσωμένους ακροδέκτες και τύπο Keystone, που επιτρέπει εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση στο πεδίο. Είναι κατάλληλος για χρήση σε θερμοκρασίες από -10 έως 60 βαθμούς Κελσίου, εξασφαλίζοντας σταθερή απόδοση σε διάφορα περιβάλλοντα.
| Τύπος Προϊόντος | Cable coupler - CAT 6a |
| Υλικό Προϊόντος | Zinc alloy |
| Πλάτος | 3.16 cm |
| Βάθος | 5.34 cm |
| Ύψος | 2.44 cm |
| Χαρακτηριστικά | Toolless, nickel plated connectors, Keystone type, field termination |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -10 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: