Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μονάδα UPS τύπου Tower προσφέρει αξιόπιστη προστασία τροφοδοσίας με ισχύ εξόδου 600 W και 0.6 kVA. Διαθέτει τεχνολογία Line-Interactive που εξασφαλίζει σταθερή τάση εξόδου με αυτόματη ρύθμιση (AVR) και ψευδοημιτονοειδή κυματομορφή. Υποστηρίζει λειτουργία σε μία φάση εισόδου και εξόδου, με χρόνο μεταγωγής 2 ms από λειτουργία δικτύου σε λειτουργία μπαταρίας. Είναι εξοπλισμένο με προστασία από υπερτάσεις και ηχητικές ειδοποιήσεις για διάφορες καταστάσεις λειτουργίας. Διαθέτει 4 AC πρίζες τύπου E/F, θύρα USB τύπου B, σειριακή θύρα RS-232 και 2 θύρες Ethernet LAN (RJ-45). Η μπαταρία έχει τάση 12 V και χωρητικότητα 7 Ah, με δυνατότητα υποστήριξης έως 2 μπαταριών και χρόνο επαναφόρτισης 6 ώρες. Το UPS λειτουργεί σε θερμοκρασίες από 0 έως 40 °C και υγρασία 0-95%.
| UPS topology | Line-Interactive |
| Output power capacity | 0.6 kVA |
| Output power | 600 W |
| Waveform | Pseudo sine |
| Number of input phases | 1 |
| Number of output phases | 1 |
| Form factor | Tower |
| Product colour | Black |
| Display type | LCD |
| LED indicators | Yes |
| AC outlet types | Type E / F |
| Power plug | Type F |
| AC outlets quantity | 4 AC outlet(s) |
| USB port | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| USB port type | USB Type-B |
| Serial interface | Yes |
| Serial interface type | RS-232 |
| Serial ports quantity | 1 |
| RS-232 ports | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Input operation voltage (min) | 162 V |
| Input operation voltage (max) | 290 V |
| Input frequency | 50 Hz |
| Output frequency | 50 Hz |
| Output voltage regulation | 10 % |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Yes |
| Transfer time (Line Mode to Battery Mode) | 2 ms |
| Power factor | 0.6 |
| Noise level | 40 dB |
| Surge protection | Yes |
| Surge protection features | Digital Subscriber Line (DSL), Modem, Network |
| Power protection features | Battery discharge, Overcharge, Overload |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Audible alarm modes | Alarm when on battery, Fault, Low battery alarm, Overload alarm |
| Auto-restart | Yes |
| Battery capacity | 7 Ah |
| Battery voltage | 12 V |
| Number of batteries supported | 2 |
| Battery recharge time(90%) | 6 h |
| Cold start | Yes |
| Nominal output voltage | 230 V |
| Nominal input voltage | 230 V |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
| Width | 150 mm |
| Depth | 338 mm |
| Height | 162 mm |
| Weight | 7.8 kg |
| Extra Port | RJ-45 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: