Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος Συσκευής | Hub - 4 ports |
| Τύπος Κουτιού | Desktop |
| Υποκατηγορία | USB |
| Θύρες | 4 x USB 2.0 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Συμβατά Πρότυπα | USB 1.1, USB 2.0 |
| Διεπαφές | 4 x USB 2.0 Type A, 1 x USB 2.0 Type A |
| Πλάτος | 4 cm |
| Βάθος | 3.9 cm |
| Ύψος | 1.1 cm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: