Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το προϊόν είναι ένας USB hub με τέσσερις θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A, που επιτρέπει τη σύνδεση πολλαπλών συσκευών σε έναν υπολογιστή μέσω USB 3.2 Gen 1 Type-A και Type-C. Διαθέτει υψηλή ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων έως 12000 Mbit/s και είναι κατασκευασμένο σε μαύρο χρώμα. Το καλώδιο έχει μήκος 0.2 μέτρα και η συσκευή τροφοδοτείται μέσω USB. Υποστηρίζει λειτουργικά συστήματα Windows, Mac και ChromeOS, ενώ η κατασκευή της προέρχεται από την Κίνα.
| Πλήθος θυρών | 4 |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Μήκος καλωδίου | 0.2 m |
| Τροφοδοσία | USB |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows, Mac, ChromeOS |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 4 |
| Διασύνδεση υπολογιστή | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A + Type-C |
| Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων | 12000 Mbit/s |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 30 mm x 105 mm x 10 mm |
| Βάρος | 42.3 g |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας | 0 °C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας | 40 °C |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: