Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτός ο USB hub προσφέρει υψηλές ταχύτητες μεταφοράς δεδομένων έως 12000 Mbit/s και διαθέτει τέσσερις θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A, καθώς και υποστήριξη για σύνδεση μέσω USB Type-C και Type-A. Είναι κατασκευασμένο σε μαύρο χρώμα και έχει καλώδιο μήκους 1.2 μέτρων, καθιστώντας το ιδανικό για σύνδεση πολλαπλών συσκευών με υπολογιστές που υποστηρίζουν Windows, Mac και ChromeOS. Το προϊόν είναι ελαφρύ και συμπαγές, με βάρος μόλις 42.3 γραμμάρια και διαστάσεις 30x105x10 mm.
| Πλήθος θυρών | 4 |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Μήκος καλωδίου | 1.2 m |
| Υποστήριξη λειτουργικών συστημάτων | Windows, Mac, ChromeOS |
| Τύπος θύρας υποδοχής | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A + Type-C |
| Τύπος θύρας hub | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων | 12000 Mbit/s |
| Βάρος | 42.3 g |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 30 x 105 x 10 mm |
| Τροφοδοσία | USB |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: