Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος Συσκευής | Hub - 7 θύρες |
| Τύπος Ενσωμάτωσης | Επιτραπέζιο, τοποθέτηση σε ράγα DIN, τοποθέτηση στον τοίχο |
| Υποκατηγορία | USB |
| Θύρες | 7 x SuperSpeed USB 3.0 |
| Ταχύτητα Δεδομένων | 5 Gbps |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Πρότυπα Συμβατότητας | USB 3.0, USB 2.0, USB 1.1 |
| Διεπαφές | 7 x USB 3.0 Type A |
| Τροφοδοσία | Εξωτερικό τροφοδοτικό |
| Τάση Τροφοδοσίας | 9 - 24 V |
| Παρεχόμενη Ισχύς | 12 V - 3 A |
| Βάρος | 304 g |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 13.9 cm x 6.9 cm x 2.5 cm |
| Χαρακτηριστικά | Μεταλλική θήκη, υποστήριξη γρήγορης φόρτισης BC1.2, προστασία ESD 1.5KV |
| Συμβατά Λειτουργικά Συστήματα | Apple MacOS, Google Chrome OS, Microsoft Windows |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | 2 πλάκες τοποθέτησης στον τοίχο, σύνδεσμος τερματικού, τροφοδοτικό |
| Περιλαμβανόμενα Καλώδια | 1 x USB-A σε USB-B καλώδιο - 2 cm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: