Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το προϊόν αποτελεί έναν USB hub με τέσσερις θύρες, σχεδιασμένο για να επεκτείνει τις δυνατότητες σύνδεσης των υπολογιστών. Διαθέτει δύο θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A και δύο θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-C, προσφέροντας υψηλές ταχύτητες μεταφοράς δεδομένων έως 10 Gbit/s. Η κατασκευή του είναι από αλουμίνιο σε γκρι χρώμα, με καλώδιο μήκους 0,15 μέτρων και στρογγυλό τύπο καλωδίου. Υποστηρίζει λειτουργικά συστήματα Windows 7, 8, 10, 11 και ChromeOS, ενώ η χρήση του είναι plug and play, χωρίς να απαιτείται επιπλέον εγκατάσταση.
| Πλήθος θυρών | 4 |
| Σύνδεση με υπολογιστή | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-C | 2 |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Plug and Play | Ναι |
| Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων | 10000 Mbit/s |
| Τύπος καλωδίου | Στρογγυλό καλώδιο |
| Μήκος καλωδίου | 0.15 m |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11, ChromeOS |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 95 mm x 26 mm x 12 mm |
| Βάρος | 33 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: