Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου CAT 6 τύπου patch είναι σχεδιασμένο για αξιόπιστη και γρήγορη μεταφορά δεδομένων έως 1 Gbps. Κατασκευασμένο με τεχνολογία Unshielded twisted pair (UTP) και υλικό μανδύα Low Smoke Zero Halogen (LSZH), προσφέρει ασφάλεια και μειωμένη εκπομπή καπνού σε περίπτωση φωτιάς. Διαθέτει 8 αγωγούς οργανωμένους σε 4 ζεύγη, με διάμετρο 2.7 mm και μήκος 1 μέτρο. Οι συνδέσεις RJ-45 αρσενικές και στα δύο άκρα εξασφαλίζουν σταθερή σύνδεση, ενώ το καλώδιο είναι κατάλληλο για χρήση με PoE και PoE+ συσκευές.
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6 - IEEE 802.3 |
| Τεχνολογία | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Υλικό Μανδύα | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Μήκος Καλωδίου | 1 m |
| Χρώμα | Green |
| Συνδετήρας | RJ-45 - male |
| Συνδετήρας (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - male |
| American Wire Gauge (AWG) | 32/7 |
| Αγωγοί ανά Καλώδιο | 8 wires |
| Ζεύγη ανά Καλώδιο | 4 pairs |
| Διάμετρος | 2.7 mm |
| Χαρακτηριστικά | Molded, snagless, slim, halogen-free, stranded, up to 1 Gbps data transfer rate, HDPE insulation, 1:1 pinout, 750 mating cycles, bare copper conductors, twisted pair cable, PoE+ Ready, PoE ready, strain relief |
| Συμβατά Πρότυπα | EIA/TIA 568B, IEC 60332-1, IEC 61034, ISO/IEC 11801-1, EN 50173, ANSI/TIA-568-C, EN 60603-7-4, TIA/EIA-364-21, ISO/IEC 11801 - up to 250 MHz |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: