Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat 6 τύπου patch είναι σχεδιασμένο για αξιόπιστη και γρήγορη μετάδοση δεδομένων με συχνότητα έως 250 MHz. Διαθέτει θωράκιση Shielded Foiled Twisted Pair (SFTP) με μέταλλο και πλέξη, προσφέροντας προστασία από παρεμβολές. Το περίβλημα του καλωδίου είναι κατασκευασμένο από υλικό Low Smoke Zero Halogen (LSZH), που μειώνει την εκπομπή καπνού και τοξικών ουσιών σε περίπτωση φωτιάς. Με μήκος 2 μέτρα και λευκό χρώμα, το καλώδιο διαθέτει θηλυκούς και αρσενικούς συνδέσμους RJ-45, κατάλληλους για σύνδεση δικτύου με πρότυπο καλωδίωσης T568B. Είναι κατάλληλο για χρήση με PoE+ και διαθέτει προστασία από κάμψη και τράβηγμα, εξασφαλίζοντας ανθεκτικότητα και μακροχρόνια λειτουργία.
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6 - IEEE 802.3 |
| Τεχνολογία | Shielded foiled twisted pair (SFTP) |
| Σχήμα Καλωδίωσης | T568B |
| Υλικό Θωράκισης | Metal foil with braid |
| Υλικό Περιβλήματος | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Μήκος | 2 m |
| Χρώμα | White |
| Συνδετήρας | RJ-45 - male |
| Συνδετήρας (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - male |
| American Wire Gauge (AWG) | 27/7 |
| Αριθμός Καλωδίων | 8 wires |
| Ζεύγη ανά Καλώδιο | 4 pairs |
| Χαρακτηριστικά | Halogen-free, molded, snagless, PoE+ Ready, strain relief, kink protection, latch protection, poly bag package, copper conductor |
| Συμμόρφωση με Πρότυπα | IEC 60332-1, IEC 61034, EN 50173, ANSI/TIA-568-C, ISO/IEC 11801-1, EN 60811-404 - up to 250 MHz |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: