Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat 6 τύπου patch cable είναι σχεδιασμένο για αξιόπιστη και γρήγορη μετάδοση δεδομένων σύμφωνα με το πρότυπο IEEE 802.3. Κατασκευασμένο με τεχνολογία Unshielded Twisted Pair (UTP) και καλώδιο 8 αγωγών σε 4 ζεύγη, προσφέρει υψηλή απόδοση και μειωμένη παρεμβολή. Το περίβλημα του καλωδίου είναι από υλικό Low Smoke Zero Halogen (LSZH), που εξασφαλίζει μειωμένη εκπομπή καπνού και τοξικών ουσιών σε περίπτωση φωτιάς. Διαθέτει χρυσούς ακροδέκτες RJ-45 και είναι κατάλληλο για χρήση με PoE+ συσκευές. Το μήκος του καλωδίου είναι 2 μέτρα και έχει μαύρο χρώμα, ενώ υποστηρίζει λειτουργία σε θερμοκρασίες από -20°C έως 60°C.
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6 - IEEE 802.3 |
| Τεχνολογία | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Μήκος Καλωδίου | 2 m |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Συνδετήρας | RJ-45 - αρσενικό |
| Συνδετήρας (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - αρσενικό |
| Σχήμα Καλωδίωσης | T568B |
| Υλικό Περιβλήματος | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Αγωγοί ανά Καλώδιο | 8 αγωγοί |
| Ζεύγη ανά Καλώδιο | 4 ζεύγη |
| Επικαλυμμένος Συνδετήρας | Χρυσός |
| Χαρακτηριστικά | Halogen-free, molded, snagless, PoE+ Ready, strain relief, minimised Near-End Crosstalk (NEXT), length indication, kink protection, latch protection, poly bag package |
| Συμμορφούμενα Πρότυπα | IEC 60332-1, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-B, IEC 61034, EN 50173, TIA/EIA 568B - έως 250 MHz |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: