Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου CAT 6 τύπου patch είναι σχεδιασμένο για αξιόπιστη και γρήγορη μετάδοση δεδομένων με τεχνολογία Unshielded Twisted Pair (UTP). Διαθέτει 8 σύρματα οργανωμένα σε 4 ζεύγη και υποστηρίζει το πρότυπο καλωδίωσης T568B. Το περίβλημα του καλωδίου είναι κατασκευασμένο από υλικό Low Smoke Zero Halogen (LSZH), που μειώνει την εκπομπή καπνού και τοξικών ουσιών σε περίπτωση φωτιάς. Το μήκος του καλωδίου είναι 2 μέτρα και έχει πράσινο χρώμα. Οι συνδέσεις είναι τύπου RJ-45 αρσενικές και το καλώδιο είναι κατάλληλο για χρήση με PoE+ και διαθέτει προστασία από παρεμβολές και σπασίματα.
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6 - IEEE 802.3 |
| Τεχνολογία | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Σχήμα Καλωδίωσης | T568B |
| Υλικό Περιβλήματος | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Μήκος Καλωδίου | 2 m |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Υποστήριξη PoE+ | Ναι |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Αριθμός Συρμάτων | 8 wires |
| Αριθμός Ζευγών | 4 pairs |
| Επιχρυσωμένος Συνδετήρας | Gold |
| Συνδετήρας | RJ-45 - male |
| Συνδετήρας (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - male |
| Συμμόρφωση με Πρότυπα | IEC 60332-1, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-B, IEC 61034, EN 50173, TIA/EIA 568B - up to 250 MHz |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
| Χαρακτηριστικά | Halogen-free, molded, snagless, PoE+ Ready, strain relief, minimised Near-End Crosstalk (NEXT), length indication, kink protection, latch protection, poly bag package |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: