Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου CAT 6 είναι σχεδιασμένο για αξιόπιστη και γρήγορη μετάδοση δεδομένων με ταχύτητα έως 1 Gbps. Διαθέτει τεχνολογία Unshielded Twisted Pair (UTP) και κατασκευάζεται με υλικό Low Smoke Zero Halogen (LSZH), που προσφέρει ασφάλεια σε περιβάλλοντα με περιορισμένο καπνό και τοξικά αέρια. Το καλώδιο έχει μήκος 30 cm, διάμετρο 2.7 mm και πράσινο χρώμα. Είναι εξοπλισμένο με αρσενικούς συνδέσμους RJ-45 και υποστηρίζει PoE και PoE+ για τροφοδοσία μέσω δικτύου. Η κατασκευή του περιλαμβάνει 8 σύρματα σε 4 ζεύγη, με καλώδιο τύπου 32/7 AWG, προσφέροντας ανθεκτικότητα και ευκολία στη χρήση.
| Τύπος καλωδίου δικτύου | Patch cable - CAT 6 - IEEE 802.3 |
| Τεχνολογία | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Υλικό περιβλήματος | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Μήκος καλωδίου | 30 cm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Συνδετήρας | RJ-45 - αρσενικός |
| Συνδετήρας (δεύτερο άκρο) | RJ-45 - αρσενικός |
| American Wire Gauge (AWG) | 32/7 |
| Αριθμός συρμάτων ανά καλώδιο | 8 σύρματα |
| Ζεύγη ανά καλώδιο | 4 ζεύγη |
| Διάμετρος | 2.7 mm |
| Χαρακτηριστικά | Molded, snagless, slim, halogen-free, stranded, έως 1 Gbps ρυθμός μεταφοράς δεδομένων, HDPE μόνωση, 1:1 pinout, 750 mating cycles, bare copper conductors, twisted pair cable, PoE+ Ready, PoE ready, strain relief |
| Συμβατά πρότυπα | EIA/TIA 568B, IEC 60332-1, IEC 61034, ISO/IEC 11801-1, EN 50173, ANSI/TIA-568-C, EN 60603-7-4, TIA/EIA-364-21, ISO/IEC 11801 - έως 250 MHz |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας | 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: