Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου CAT 6e είναι σχεδιασμένο για αξιόπιστη και γρήγορη μετάδοση δεδομένων με συχνότητα έως 250 MHz. Διαθέτει τεχνολογία Unshielded Twisted Pair (UTP) και κατασκευάζεται με υλικό Low Smoke Zero Halogen (LSZH), που μειώνει την εκπομπή καπνού και τοξικών αερίων σε περίπτωση φωτιάς. Το καλώδιο έχει μήκος 3 μέτρα και γκρι χρώμα, ενώ είναι εξοπλισμένο με αρσενικούς συνδέσμους RJ-45 και στις δύο άκρες. Είναι κατάλληλο για χρήση με PoE και διαθέτει προστασία από κάμψη και τράβηγμα, εξασφαλίζοντας ανθεκτικότητα και σταθερή σύνδεση.
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6e - IEEE 802.3 |
| Τεχνολογία | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Υλικό Εξωτερικής Επικάλυψης | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Μήκος Καλωδίου | 3 m |
| Χρώμα | Γκρι |
| Συνδετήρας | RJ-45 - αρσενικός |
| Συνδετήρας (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - αρσενικός |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Αριθμός Καλωδίων | 8 καλώδια |
| Ζεύγη ανά Καλώδιο | 4 ζεύγη |
| Χαρακτηριστικά | Halogen-free, molded, snagless, strain relief, kink protection, PoE ready |
| Συμμόρφωση με Πρότυπα | IEC 60332-1, ISO/IEC 11801, IEC 60603-7-4, IEC 61034, EN 50173, ANSI/TIA/EIA 568-C.2 - έως 250 MHz |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: