Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου CAT 6 είναι σχεδιασμένο για αξιόπιστη και γρήγορη μεταφορά δεδομένων με ταχύτητα έως 1 Gbps. Διαθέτει τεχνολογία Unshielded Twisted Pair (UTP) και κατασκευάζεται με υλικό Low Smoke Zero Halogen (LSZH), που προσφέρει ασφάλεια σε περιβάλλοντα με περιορισμένο καπνό και τοξικά αέρια. Το καλώδιο έχει μήκος 30 cm, διάμετρο 2.7 mm και κίτρινο χρώμα. Είναι εξοπλισμένο με αρσενικούς συνδέσμους RJ-45 και υποστηρίζει PoE και PoE+ για τροφοδοσία μέσω δικτύου. Ιδανικό για χρήση σε δίκτυα που απαιτούν υψηλή απόδοση και ανθεκτικότητα.
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6 - IEEE 802.3 |
| Τεχνολογία | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Υλικό Εξωτερικής Επικάλυψης | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Μήκος Καλωδίου | 30 cm |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Συνδετήρας | RJ-45 - αρσενικός |
| Συνδετήρας (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - αρσενικός |
| American Wire Gauge (AWG) | 32/7 |
| Αριθμός Καλωδίων | 8 καλώδια |
| Ζεύγη ανά Καλώδιο | 4 ζεύγη |
| Διάμετρος | 2.7 mm |
| Χαρακτηριστικά | Molded, snagless, slim, halogen-free, stranded, έως 1 Gbps data transfer rate, HDPE insulation, 1:1 pinout, 750 mating cycles, bare copper conductors, twisted pair cable, PoE+ Ready, PoE ready, strain relief |
| Συμβατά Πρότυπα | EIA/TIA 568B, IEC 60332-1, IEC 61034, ISO/IEC 11801-1, EN 50173, ANSI/TIA-568-C, EN 60603-7-4, TIA/EIA-364-21, ISO/IEC 11801 - έως 250 MHz |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: