Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου τύπου Patch CAT 6 είναι σχεδιασμένο για αξιόπιστη και γρήγορη μετάδοση δεδομένων σε δίκτυα υψηλών απαιτήσεων. Διαθέτει τεχνολογία Unshielded twisted pair (UTP) με 8 αγωγούς οργανωμένους σε 4 ζεύγη, καλυμμένους με μανδύα PVC. Το μήκος του καλωδίου είναι 3 μέτρα και έχει μαύρο χρώμα. Οι συνδέσεις του είναι τύπου RJ-45 αρσενικές και είναι επιχρυσωμένες με νικέλιο για καλύτερη αγωγιμότητα και αντοχή στη φθορά. Επιπλέον, διαθέτει χαρακτηριστικά όπως προστασία από κόμπους, προστασία latch, και μείωση παρεμβολών Near-End Crosstalk (NEXT), καθιστώντας το ιδανικό για χρήση σε επαγγελματικά και οικιακά δίκτυα.
| Τύπος καλωδίου δικτύου | Patch cable - CAT 6 |
| Τεχνολογία | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Μήκος καλωδίου | 3 m |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Συνδετήρας | RJ-45 - αρσενικός |
| Συνδετήρας (δεύτερο άκρο) | RJ-45 - αρσενικός |
| Υλικό μανδύα | PVC |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Αγωγοί ανά καλώδιο | 8 αγωγοί |
| Ζεύγη ανά καλώδιο | 4 ζεύγη |
| Επιχρυσωμένος συνδετήρας | Χρυσό, νικέλιο |
| Χαρακτηριστικά | Μορφοποιημένο, snagless, strain relief, μειωμένο Near-End Crosstalk (NEXT), ένδειξη μήκους, προστασία από κόμπους, προστασία latch, κόκκινος συνδετήρας, HDPE μόνωση αγωγού |
| Συμμορφούμενα πρότυπα | EN 50173, ANSI/TIA-568-C, ISO/IEC 11801-1, EN 60603-7-4 - έως 250 MHz |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας | 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: