Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου CAT 6e τύπου patch cable είναι ιδανικό για αξιόπιστη και γρήγορη σύνδεση δικτύου. Κατασκευασμένο με τεχνολογία Unshielded twisted pair (UTP) και περίβλημα από PVC, προσφέρει αντοχή και ευελιξία. Διαθέτει 8 αγωγούς οργανωμένους σε 4 ζεύγη, με διατομή 26/7 AWG, και βύσματα RJ-45 αρσενικά και στις δύο άκρες. Το καλώδιο έχει μήκος 3 μέτρα και είναι μπλε χρώματος, ενώ διαθέτει χαρακτηριστικά όπως booted, snagless, strain relief και ένδειξη μήκους, εξασφαλίζοντας σταθερή και ασφαλή σύνδεση.
| Τύπος καλωδίου δικτύου | Patch cable - CAT 6e |
| Τεχνολογία | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Υλικό περιβλήματος | PVC |
| Μήκος καλωδίου | 3 m |
| Χρώμα | Μπλε |
| Βύσμα | RJ-45 - αρσενικό |
| Βύσμα (δεύτερο άκρο) | RJ-45 - αρσενικό |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Αγωγοί ανά καλώδιο | 8 αγωγοί |
| Ζεύγη ανά καλώδιο | 4 ζεύγη |
| Επικάλυψη βύσματος | Χρυσό, νικέλιο |
| Χαρακτηριστικά | Booted, snagless, strain relief, ένδειξη μήκους |
| Συμβατά πρότυπα | ISO/IEC 11801, EN 50173 - έως 250 MHz |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας | 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: