Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat 6 είναι σχεδιασμένο για αξιόπιστη και γρήγορη μεταφορά δεδομένων με ταχύτητα έως 1 Gbps. Διαθέτει τεχνολογία Unshielded Twisted Pair (UTP) και κατασκευάζεται με υλικό Low Smoke Zero Halogen (LSZH), που προσφέρει ασφάλεια σε περιβάλλοντα με περιορισμένο καπνό και τοξικά αέρια. Το καλώδιο έχει μήκος 30 cm, διάμετρο 2.7 mm και είναι μπλε χρώματος. Είναι εξοπλισμένο με αρσενικούς συνδέσμους RJ-45 και υποστηρίζει πρότυπα όπως EIA/TIA 568B και ISO/IEC 11801, εξασφαλίζοντας συμβατότητα και υψηλή απόδοση σε δίκτυα.
| Τύπος καλωδίου δικτύου | Patch cable - CAT 6 - IEEE 802.3 |
| Τεχνολογία | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Υλικό μανδύα | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Μήκος καλωδίου | 30 cm |
| Χρώμα | Μπλε |
| Συνδετήρας | RJ-45 - αρσενικός |
| Συνδετήρας (δεύτερο άκρο) | RJ-45 - αρσενικός |
| American Wire Gauge (AWG) | 32/7 |
| Αριθμός αγωγών ανά καλώδιο | 8 αγωγοί |
| Ζεύγη ανά καλώδιο | 4 ζεύγη |
| Διάμετρος | 2.7 mm |
| Χαρακτηριστικά | Molded, snagless, slim, halogen-free, stranded, έως 1 Gbps ρυθμός μεταφοράς δεδομένων, HDPE μόνωση, 1:1 pinout, 750 mating cycles, αγωγοί από γυμνό χαλκό, twisted pair καλώδιο, PoE+ Ready, PoE ready, strain relief |
| Συμβατά πρότυπα | EIA/TIA 568B, IEC 60332-1, IEC 61034, ISO/IEC 11801-1, EN 50173, ANSI/TIA-568-C, EN 60603-7-4, TIA/EIA-364-21, ISO/IEC 11801 - έως 250 MHz |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας | 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: