Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου CAT 6e είναι σχεδιασμένο για αξιόπιστη και γρήγορη μετάδοση δεδομένων, ιδανικό για χρήση σε δίκτυα υψηλής ταχύτητας. Διαθέτει τεχνολογία Unshielded Twisted Pair (UTP) με 8 αγωγούς οργανωμένους σε 4 ζεύγη, καλυμμένους με PVC για ανθεκτικότητα. Το μήκος του καλωδίου είναι 5 μέτρα και έχει γκρι χρώμα. Οι συνδέσεις RJ-45 με επιχρύσωση και νικέλιο εξασφαλίζουν σταθερή σύνδεση και αντοχή στη φθορά. Επιπλέον, διαθέτει χαρακτηριστικά όπως booted, snagless, strain relief και ένδειξη μήκους, ενώ λειτουργεί σε θερμοκρασίες από -20 έως 60 βαθμούς Κελσίου.
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6e |
| Τεχνολογία | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Μήκος Καλωδίου | 5 m |
| Χρώμα | Γκρι |
| Συνδετήρας | RJ-45 - male |
| Συνδετήρας (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - male |
| Υλικό Εξωτερικής Επικάλυψης | PVC |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Αγωγοί ανά Καλώδιο | 8 wires |
| Ζεύγη ανά Καλώδιο | 4 pairs |
| Επιχρυσωμένος Συνδετήρας | Gold, nickel |
| Χαρακτηριστικά | Booted, snagless, strain relief, length indication |
| Συμβατότητα Προτύπων | ISO/IEC 11801, EN 50173 - up to 250 MHz |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: