Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου CAT 6a είναι σχεδιασμένο για υψηλές ταχύτητες μετάδοσης δεδομένων έως 10 Gbps και διαθέτει τεχνολογία F/FTP που εξασφαλίζει προστασία από παρεμβολές. Με μήκος 2 μέτρα και διάμετρο 3.8 mm, το καλώδιο είναι κατασκευασμένο από υλικό Low Smoke Zero Halogen (LSZH) και HDPE, προσφέροντας ασφάλεια και ανθεκτικότητα. Διαθέτει θύρες RJ-45 αρσενικές και υποστηρίζει το πρότυπο καλωδίωσης T568B. Είναι ευέλικτο με μικρή ακτίνα κάμψης 57 mm και είναι κατάλληλο για χρήση σε περιβάλλοντα με θερμοκρασίες από -20°C έως 60°C.
| Τύπος καλωδίου δικτύου | Patch cable - CAT 6a - IEEE 802.3 |
| Τεχνολογία | F/FTP |
| Σχήμα καλωδίωσης | T568B |
| Υλικό περιβλήματος | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) / HDPE |
| Μήκος | 2 m |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Συνδετήρας | RJ-45 - αρσενικό |
| Συνδετήρας (δεύτερο άκρο) | RJ-45 - αρσενικό |
| American Wire Gauge (AWG) | 32/7 |
| Διάμετρος | 3.8 mm |
| Χαρακτηριστικά | Halogen-free, slim, PoE+ Ready, bare copper, 1:1 pinout, up to 10 Gbps, 750 mating cycles, flexible, bending radius 57mm, Near-End Crosstalk (NEXT) |
| Συμβατά πρότυπα | IEC 60332-1, IEC 61034, EN 50173, ANSI/TIA-568-C, ISO/IEC 11801-1, IEEE 802.3, EN 60603-7-4, EIA/TIA 568B, TIA/EIA-364-21 - up to 500 MHz |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20 °C έως 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: