Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτή η συσκευή διαθέτει γκρι χρώμα και κατασκευάζεται στην Κίνα. Ο σχεδιασμός της είναι σε μορφή 1U, που την καθιστά κατάλληλη για τοποθέτηση σε rack. Το προϊόν συσκευάζεται σε κουτί με διαστάσεις 490 mm πλάτος και 80 mm βάθος, με συνολικό όγκο 1960 cm³ και βάρος 753,1 γραμμάρια.
| Χρώμα προϊόντος | Γκρι |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Μορφή | 1U |
| Πλάτος συσκευασίας | 490 mm |
| Βάθος συσκευασίας | 80 mm |
| Όγκος συσκευασίας | 1960 cm³ |
| Βάρος συσκευασίας | 753,1 g |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 85389099 |
| Κωδικός UK Trade Tariff | 73269098 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: