Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτό το router αποτελεί μια αξιόπιστη συσκευή δικτύου που συνδέει άλλες συσκευές μέσω καλωδίου Ethernet, προσφέροντας ταχύτητες LAN έως 1000 Mbps. Διαθέτει 4 θύρες Ethernet LAN και 1 θύρα WAN, ενώ υποστηρίζει πρωτόκολλα δρομολόγησης όπως BGP, OSPF και RIP. Η συσκευή παρέχει προηγμένες λειτουργίες ασφαλείας, όπως firewall με NAT και υποστήριξη VPN (IPsec, GRE, DSVPN, L2TP). Είναι ιδανικό για χρήση σε επαγγελματικά περιβάλλοντα με έως 200 χρήστες, προσφέροντας σταθερή και ασφαλή δικτύωση.
| Τύπος | Router |
| Ethernet LAN θύρες | 4 |
| WAN θύρες | 1 |
| USB θύρες | 1 (USB 2.0) |
| Ταχύτητα LAN | 1000 Mbps |
| Υποστήριξη SIM | Όχι |
| Υποστήριξη Hotspot | Όχι |
| Υποστήριξη ISDN | Όχι |
| Υποστήριξη Mesh | Όχι |
| Υποστήριξη VoIP | Όχι |
| Πρωτόκολλα Δρομολόγησης | BGP, BGP4+, IS-IS, OSPF, OSPFv3, RIP, RIPng |
| Υποστήριξη VPN | IPsec VPN, GRE VPN, DSVPN, L2TP VPN, L2TPv3VPN |
| Firewall | NAT με SPI |
| Υποστήριξη VLAN | Ναι |
| Υποστήριξη Multicast | Ναι |
| Πρωτόκολλα Ασφαλείας | IPSec, SNMP |
| Μέγιστος Αριθμός Χρηστών | 200 |
| Τάση Εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Κατανάλωση Ισχύος (Τυπική) | 9 W |
| Κατανάλωση Ισχύος (Μέγιστη) | 12 W |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Υποστήριξη Πρωτοκόλλων IPv4 & IPv6 | IPv4/IPv6 access-control list (ACL) |
| Τεχνολογία Καλωδίωσης | 10/100/1000Base-T(X) |
| Τύπος Ethernet Interface | Gigabit Ethernet |
| Ρυθμός Προώθησης | 1 Mpps |
| Μνήμη Flash | 1 GB |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 580 g |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 240 x 161.5 x 38 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: