Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτός ο επαγγελματικός router προσφέρει ολοκληρωμένες δυνατότητες διαχείρισης δικτύου, υποστηρίζοντας web-based διαχείριση, Quality of Service (QoS), traffic shaping και priority mapping. Διαθέτει ενσωματωμένο επεξεργαστή με συχνότητα 1400 MHz, 1024 MB flash μνήμη και 4000 MB εσωτερική μνήμη, εξασφαλίζοντας αξιόπιστη και γρήγορη λειτουργία. Υποστηρίζει πρότυπα δικτύωσης IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p και IEEE 802.3, με Gigabit Ethernet θύρες και ταχύτητες LAN έως 1000 Mbps. Είναι κατάλληλο για rack mounting με ύψος 1U και διαθέτει 8 θύρες Ethernet LAN, 2 WAN θύρες, 4 SFP module slots, 2 Smart Interface Card slots και 2 θύρες USB 2.0. Παρέχει ισχυρή ασφάλεια με firewall, NAT, ACL και υποστήριξη αλγορίθμων WPA2, WPA και WEP. Επιπλέον, υποστηρίζει λειτουργίες VPN, VoIP και mesh δίκτυο, ενώ είναι κατάλληλο για χρήση σε θερμοκρασίες από 0 έως 45 °C και υγρασία 5-95%.
| Τύπος | Router |
| Μέγιστη Ταχύτητα LAN | 1000 Mbps |
| Φορητό Hotspot | Ναι |
| Υποδοχή SIM | Ναι |
| Firewall | Ναι |
| VPN | Ναι |
| VoIP | Ναι |
| Mesh | Ναι |
| Web-based management | Ναι |
| Quality of Service (QoS) support | Ναι |
| Priority mapping | Ναι |
| Traffic shaping | Ναι |
| Ethernet WAN | Ναι |
| DHCP client | Ναι |
| DHCP server | Ναι |
| Built-in processor | Ναι |
| Processor frequency | 1400 MHz |
| Flash memory | 1024 MB |
| Internal memory | 4000 MB |
| Networking standards | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3 |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN data rates | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Forwarding rate | 25 Mpps |
| VLAN support | Ναι |
| Multicast support | Ναι |
| Port forwarding | Ναι |
| Policy-based routing | Ναι |
| Security algorithms | WPA2, WEP, WPA |
| Firewall | Ναι |
| ARP attack prevention | Ναι |
| Access Control List (ACL) | Ναι |
| Network address translation (NAT) | Ναι |
| Product colour | Γκρι |
| Rack mounting | Ναι |
| Rack capacity | 1U |
| LED indicators | Ναι |
| Power consumption (typical) | 33 W |
| Power consumption (max) | 70 W |
| Power source type | AC |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Input current | 2 A |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Operating altitude | 0 - 5000 m |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 8 |
| WAN ports quantity | 2 |
| SFP module slots quantity | 4 |
| Number of console ports | 1 |
| Smart Interface Card (SIC) slots quantity | 2 |
| USB ports quantity | 2 |
| USB version | 2.0 |
| Width | 442 mm |
| Depth | 220.4 mm |
| Height | 44.4 mm |
| Weight | 3.2 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: