Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτός ο VPN Router προσφέρει προηγμένες δυνατότητες διαχείρισης και ασφάλειας, ιδανικός για επαγγελματική χρήση σε δίκτυα που απαιτούν αξιόπιστη σύνδεση και προστασία. Διαθέτει υποστήριξη για Ethernet WAN, 3G/4G USB modem, καθώς και SFP WAN, ενώ υποστηρίζει πρωτόκολλα όπως DHCP server και DMZ. Με 7 θύρες Ethernet LAN και 2 θύρες WAN/LAN, παρέχει ευελιξία στη σύνδεση πολλαπλών συσκευών. Η ασφάλεια ενισχύεται με αλγόριθμους κρυπτογράφησης AES και υποστήριξη για VPN tunnels έως 80. Η συσκευή είναι σχεδιασμένη για τοποθέτηση σε rack, με χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και λειτουργία σε ευρύ φάσμα θερμοκρασιών και υγρασίας.
| Web-based management | Ναι |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Ναι |
| Reset button | Ναι |
| Ethernet WAN | Ναι |
| 3G/4G USB modem compatibility | Ναι |
| SFP WAN | Ναι |
| DHCP server | Ναι |
| DMZ support | Ναι |
| Networking standards | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Ethernet interface type | 2.5 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN data rates | 10, 100, 1000, 2500 Mbit/s |
| Static route | Ναι |
| VLAN support | Ναι |
| Flash memory | 128 MB |
| Internal memory | 1024 MB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 98SE, Windows NT, Windows Vista, Windows XP |
| Mac operating systems supported | Ναι |
| Linux operating systems supported | Ναι |
| Security algorithms | 128-bit AES, 192-bit AES, 256-bit AES, DES, MD5, SHA-1, SHA-2, SHA-384, SHA-512 |
| URL filtering | Ναι |
| DoS attack prevention | Ναι |
| ARP attack prevention | Ναι |
| ICMP attack prevention | Ναι |
| Access Control List (ACL) | Ναι |
| Network address translation (NAT) | Ναι |
| VPN tunnels quantity | 80 |
| Product colour | Μαύρο |
| Rack mounting | Ναι |
| Power consumption (max) | 18.5 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 7 |
| WAN/Ethernet LAN ports quantity | 2 |
| SFP module slots quantity | 2 |
| Number of console ports | 1 |
| USB ports quantity | 1 |
| Width | 294 mm |
| Depth | 180 mm |
| Height | 44 mm |
| Cables included | AC, LAN (RJ-45) |
| Quick start guide | Ναι |
| Compliance certificates | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: