Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτό το router αποτελεί μια αξιόπιστη λύση δικτύωσης, σχεδιασμένο για να συνδέει πολλαπλές συσκευές μέσω Ethernet με ταχύτητες Gigabit. Διαθέτει ενσωματωμένο επεξεργαστή MIPS64 με συχνότητα 1000 MHz και 4 πυρήνες, προσφέροντας ισχυρή απόδοση. Υποστηρίζει λειτουργίες διαχείρισης μέσω web, Quality of Service (QoS) και διαθέτει πλήθος πρωτοκόλλων όπως DHCP client/server και VPN. Η κατασκευή του είναι σε μαύρο χρώμα, με δυνατότητα τοποθέτησης σε rack 1U και LED ενδείξεις για δραστηριότητα, σύνδεση και ταχύτητα. Επιπλέον, παρέχει θύρες PoE και USB 3.2 Gen 1, ενώ η κατανάλωση ισχύος είναι 16 W.
| Τύπος | Router |
| Μέγιστη Ταχύτητα LAN | 1000 Mbps |
| Φορητό Hotspot | Όχι |
| Πρωτόκολλα | DHCP client, DHCP server |
| Υποδοχή SIM | Όχι |
| Σύνδεση ISDN | Όχι |
| Φίλτρο Διευθύνσεων MAC | Ναι |
| VPN | Ναι |
| VoIP | Όχι |
| Mesh | Όχι |
| Ενσωματωμένος Επεξεργαστής | Ναι |
| Αρχιτεκτονική Επεξεργαστή | MIPS64 |
| Συχνότητα Επεξεργαστή | 1000 MHz |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 4 |
| Μέσο Αποθήκευσης | eMMC |
| Εσωτερική Χωρητικότητα Αποθήκευσης | 4 GB |
| Εσωτερική Μνήμη | 1024 MB |
| Τύπος Εσωτερικής Μνήμης | DRAM |
| Τύπος Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Τεχνολογία Καλωδίωσης | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ταχύτητες Ethernet LAN | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Ποσότητα Θυρών Ethernet LAN (RJ-45) | 6 |
| Ποσότητα Θυρών Gigabit Ethernet (χαλκός) | 6 |
| Ποσότητα Θυρών PoE | 5 |
| Ποσότητα Εγκατεστημένων SFP Modules | 1 |
| Ποσότητα Θυρών USB | 1 |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ποσότητα Σειριακών Θυρών | 1 |
| Υποδοχή DC-in | Ναι |
| Κατανάλωση Ισχύος (τυπική) | 16 W |
| Τροφοδοσία | AC |
| Τάση Εισόδου AC | 110 - 240 V |
| Power over Ethernet (PoE) | Ναι |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -10 - 50 °C |
| Σχετική Υγρασία Λειτουργίας | 10 - 90 % |
| Βάρος | 730 g |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 229 x 136.5 x 31.1 mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο |
| Rack Mounting | Ναι |
| Rack Capacity | 1U |
| Ενδείξεις LED | Activity, Link, Speed |
| Πρωτόκολλα Διαχείρισης | UNMS, CLI, SNMP, NetFlow, LLDP, NTP |
| Ασφάλεια | IPSEC, SNMP, SSH |
| Firewall | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: