Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το drone DJI Avata 2 είναι ένα προηγμένο mini drone που προσφέρει εξαιρετική εμπειρία πτήσης με γυαλιά First Person View (FPV). Διαθέτει χειριστήριο DJI RC Motion 3, το οποίο υποστηρίζει AR cursor και λειτουργία Easy ACRO για ακροβατικές κινήσεις. Η σύνδεση με κινητό ή tablet είναι εφικτή, ενώ το drone είναι κατάλληλο για παιδική και υποβρύχια χρήση. Η μπαταρία του έχει χωρητικότητα 2150 mAh, με χρόνο πτήσης έως 23 λεπτά και χρόνο φόρτισης 45 λεπτά. Η κάμερα καταγράφει βίντεο σε ανάλυση Ultra HD 4K με 60fps και φωτογραφίες 12 MP, προσφέροντας υψηλή ποιότητα εικόνας. Επιπλέον, διαθέτει λειτουργίες όπως FPV πτήση, συμβατότητα με FPV γυαλιά και αυτόματη επιστροφή στο σημείο απογείωσης.
| Συσκευασία με Χειριστήριο | Ναι |
|---|---|
| Σετ με Γυαλιά First Person View | Ναι |
| Ζώνη | Ναι |
| Σύνδεση με Κινητό / Tablet | Ναι |
| Mini Drones | Ναι |
| Παιδικό | Ναι |
| Υποβρύχιο | Ναι |
| Kit | Fly Smart Combo |
| Model | DJI Avata 2 |
| Χειριστήριο | DJI RC Motion 3 |
| Λειτουργίες | FPV Flight, FPV Goggles Compatible, Return to Home |
|---|---|
| Εμβέλεια Χειρισμού | 13000 m |
| Frame Rate | 4K 60fps |
| Ανάλυση Video | Ultra HD (4K) |
| Ανάλυση Φωτογραφίας | 12 MP |
| Μπαταρία | 2150 mAh |
| Μέγιστος Χρόνος Πτήσης | 23 min |
| Μέγιστος Χρόνος Φόρτισης | 45 min |
| Βάρος Χειριστηρίου | 118 gr |
| Εμβέλεια Σήματος | Έως 10 km |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: