Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η συσκευή UPS προσφέρει αξιόπιστη προστασία τροφοδοσίας με ισχύ εξόδου 330 W και χωρητικότητα 0.55 kVA. Διαθέτει τοπολογία Standby (Offline) και παρέχει σταθερή τάση λειτουργίας από 161 V έως 284 V, με συχνότητα εισόδου 46-70 Hz και εξόδου 50-60 Hz. Η απόδοσή της φτάνει το 97%, ενώ ο θόρυβος λειτουργίας είναι ιδιαίτερα χαμηλός, μόλις 25 dB. Ο σχεδιασμός της είναι σε μορφή Tower με μαύρο χρώμα και LED οθόνη ένδειξης. Διαθέτει 4 εξόδους τύπου C3 coupler και προστασία από υπερτάσεις. Η μπαταρία έχει τάση 12 V και χωρητικότητα 4.5 Ah, ενώ η συσκευή λειτουργεί σε θερμοκρασίες από 0 έως 40 °C και σχετική υγρασία 0-95%. Το βάρος της είναι 3 κιλά και οι διαστάσεις της 81x235x263 mm (ΠxΒxΥ).
| Τοπολογία UPS | Standby (Offline) |
| Ισχύς εξόδου | 330 W |
| Χωρητικότητα ισχύος εξόδου | 0.55 kVA |
| Τύπος κυματομορφής | Stepwise |
| Αριθμός φάσεων εισόδου | 1 |
| Αριθμός φάσεων εξόδου | 1 |
| Είδος εξόδων AC | C3 coupler |
| Πλήθος εξόδων AC | 4 AC outlet(s) |
| Προστασία υπερτάσεων | Ναι |
| Εμφάνιση | LED |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Μορφή | Tower |
| Τάση λειτουργίας εισόδου (ελάχιστη) | 161 V |
| Τάση λειτουργίας εισόδου (μέγιστη) | 284 V |
| Συχνότητα εισόδου | 46/70 Hz |
| Τάση λειτουργίας εξόδου (ελάχιστη) | 161 V |
| Τάση λειτουργίας εξόδου (μέγιστη) | 284 V |
| Συχνότητα εξόδου | 50/60 Hz |
| Κατανάλωση ισχύος (μέση λειτουργία) | 10.2 W |
| Απόδοση | 97 % |
| Απόδοση (ECO mode) | 97 % |
| Παράγοντας ισχύος εξόδου | 0.6 |
| Επίπεδο θορύβου | 25 dB |
| Τάση μπαταρίας | 12 V |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 4.5 Ah |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Σχετική υγρασία | 0 - 95 % |
| Τύπος σύνδεσης εισόδου | C14 |
| Ονομαστική τάση εισόδου | 220-240 V |
| Βάρος | 3 kg |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 81 x 235 x 263 mm |
| Συμμόρφωση WEEE | Ναι |
| Πιστοποιήσεις | CB, CE, RoHS, WEEE, IEC/EN 62040-1, IEC/EN 62040-2, IEC/EN 62040-3, CE, UKCA Cm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: