Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η παροχή αδιάλειπτης ισχύος (UPS) με ισχύ εξόδου 420 W και χωρητικότητα 0.7 kVA είναι ιδανική για την προστασία μικρών ηλεκτρονικών συσκευών και υπολογιστών από διακοπές ρεύματος και υπερτάσεις. Διαθέτει compact μέγεθος και σχεδιασμό τύπου tower σε μαύρο χρώμα, με LED οθόνη ένδειξης. Η συσκευή λειτουργεί σε εύρος εισόδου 161-284 V και συχνότητα 46-70 Hz, ενώ η έξοδος υποστηρίζει 161-284 V και 50/60 Hz. Με επίπεδο θορύβου μόλις 25 dB και προστασία από υπερτάσεις, προσφέρει αξιόπιστη και αθόρυβη λειτουργία σε περιβάλλοντα γραφείου ή εργασίας.
| UPS topology | Standby (Offline) |
| Output power capacity | 0.7 kVA |
| Output power | 420 W |
| Waveform | Stepwise |
| Form factor | Tower |
| Product colour | Black |
| Display type | LED |
| AC outlet types | C14 coupler |
| AC outlets quantity | 4 AC outlet(s) |
| Noise level | 25 dB |
| Surge protection | Yes |
| Input operation voltage (min) | 161 V |
| Input operation voltage (max) | 284 V |
| Input frequency | 46/70 Hz |
| Output operation voltage (min) | 161 V |
| Output operation voltage (max) | 284 V |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Number of input phases | 1 |
| Number of output phases | 1 |
| Efficiency | 97 % |
| Efficiency (ECO mode) | 97 % |
| Output power factor | 0.6 |
| Battery capacity | 7 Ah |
| Battery voltage | 12 V |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
| Operating altitude | 0 - 3000 m |
| Width | 81 mm |
| Depth | 235 mm |
| Height | 263 mm |
| Weight | 3.7 kg |
| Waste Electrical and Electronic Equipment (WEEE) compliance | Yes |
| Compliance certificates | CB, CE, RoHS, WEEE |
| Certification | IEC/EN 62040-1 IEC/EN 62040-2 IEC/EN 62040-3 CE UKCA Cm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: