Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το UPS τύπου Tower προσφέρει αξιόπιστη προστασία και τροφοδοσία για ηλεκτρονικές συσκευές με ισχύ 540 watt και 900 VA. Διαθέτει τεχνολογία Off-line και υποστηρίζει εύρος εισόδου τάσης από 160 έως 284 V, με συχνότητα λειτουργίας 50/60 Hz. Είναι εξοπλισμένο με πολλαπλές εξόδους, συμπεριλαμβανομένων DIN και USB, και παρέχει λειτουργίες όπως αντικατάσταση μπαταρίας, προστασία από βαθιά εκφόρτιση και αυτόματο τεστ μπαταρίας. Το UPS λειτουργεί αθόρυβα με εκπομπή θορύβου 25 dB και διαθέτει διακόπτη κυκλώματος 10 A για προστασία. Είναι κατάλληλο για χρήση σε περιβάλλοντα με θερμοκρασίες από 0 έως 40 °C και έχει διαστάσεις 8,1 x 23,5 x 26,3 cm με βάρος 4,4 kg.
| Τύπος Συσκευής | UPS - εξωτερικό |
| Τεχνολογία UPS | Off-line |
| Ισχύς (Watt) | 540 W |
| Ισχύς (VA) | 900 VA |
| Τύπος | Tower |
| Εκπομπή Θορύβου | 25 dB |
| Δείκτης LED | LED ένδειξη |
| Εύρος Εισόδου Τάσης | AC 160 - 284 V (ρυθμιζόμενο) |
| Τάση Εισόδου | AC 220-240 V |
| Συχνότητα | 50/60 Hz |
| Τάση Εξόδου | AC 230 V |
| Συνδέσεις Εξόδου | 1 x DIN (surge), 3 x DIN (UPS και surge), 1 x 4 pin USB Type A, 1 x 24 pin USB-C |
| Προστασία Κυκλώματος | Διακόπτης κυκλώματος 10 A |
| Ποσότητα Μπαταριών | 1 |
| Διαχείριση από Απόσταση | USB |
| Διασύνδεση | 1 x management (USB) - 4 pin USB Type B |
| Θέσεις Επέκτασης | 1 (συνολικά) / 1 (ελεύθερη) x Expansion Slot |
| Περιλαμβανόμενα Καλώδια | AC καλώδιο εισόδου, USB καλώδιο |
| Χαρακτηριστικά | Αντικαταστάσιμη μπαταρία, χωρίς ανεμιστήρα, λειτουργία cold-start, αυτόματο τεστ μπαταρίας, προστασία από βαθιά εκφόρτιση, επαναφορά διακόπτη |
| Τύποι Πριζών | IEC, Schuko |
| Επιπλέον Συνδέσεις | RJ-45 |
| Διάσταση Πλάτος | 8.1 cm |
| Διάσταση Βάθος | 23.5 cm |
| Διάσταση Ύψος | 26.3 cm |
| Βάρος | 4.4 kg |
| Χρόνος Λειτουργίας Μισό Φορτίο | 10 min |
| Χρόνος Λειτουργίας Πλήρες Φορτίο | 10 min |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: