Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η συσκευή UPS τύπου Tower προσφέρει αξιόπιστη προστασία από διακοπές ρεύματος και διακυμάνσεις της τάσης, διασφαλίζοντας τη συνεχή λειτουργία των συνδεδεμένων συσκευών. Με τεχνολογία Off-line, υποστηρίζει εύρος εισόδου από 160 έως 284 V και παρέχει ισχύ 840 watt / 1300 VA. Διαθέτει 4 AC πρίζες Schuko, θύρες USB τύπου A και USB-C, καθώς και δυνατότητα απομακρυσμένης διαχείρισης μέσω USB. Είναι εξοπλισμένο με αντικεραυνική προστασία, διακόπτη κυκλώματος και λειτουργίες όπως αντικατάσταση μπαταρίας, ψύξη χωρίς ανεμιστήρα και αυτόματο τεστ μπαταρίας.
| Τύπος Συσκευής | UPS - external |
| Τεχνολογία UPS | Off-line |
| Ισχύς (Watt) | 840 W |
| Ισχύς (VA) | 1300 VA |
| Μέγεθος | Tower |
| Πρίζες AC | 4 |
| Τύπος Πρίζας | Schuko |
| Θύρα USB | Ναι |
| Extra Θύρα | RJ-45 |
| Εύρος Τάσης Εισόδου | AC 160 - 284 V (ρυθμιζόμενο) |
| Τάση Εισόδου | AC 220-240 V |
| Συχνότητα | 50/60 Hz |
| Τάση Εξόδου | AC 230 V |
| Θύρες Εξόδου Ισχύος | 4 x DIN (surge), 4 x DIN (UPS and surge), 1 x 4 pin USB Type A, 1 x 24 pin USB-C |
| Προστασία Κυκλώματος | Διακόπτης κυκλώματος |
| Προστασία Υπερτάσεων | Ναι |
| Μπαταρία | 1 |
| Διαχείριση από Απόσταση | USB |
| Διασύνδεση | 1 x management (USB) - 4 pin USB Type B |
| Θέσεις Επέκτασης | 1 (σύνολο) / 1 (ελεύθερη) x Expansion Slot |
| Περιλαμβανόμενα Καλώδια | AC input cable, USB cable |
| Χαρακτηριστικά | Αντικαταστάσιμη μπαταρία, χωρίς ανεμιστήρα, διακόπτης 10 A, λειτουργία cold-start, αυτόματο τεστ μπαταρίας, προστασία βαθιάς εκφόρτισης, reset breaker |
| Λειτουργία Ήχου | 25 dB |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C έως 40 °C |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 8.1 cm x 30.5 cm x 31.2 cm |
| Βάρος | 7 kg |
| Λογισμικό | Eaton UPS Companion |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: