Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η συσκευή UPS τύπου Line-Interactive προσφέρει αξιόπιστη προστασία τροφοδοσίας με ισχύ εξόδου 360 Watt και χωρητικότητα 0.7 kVA. Διαθέτει αυτόματη ρύθμιση τάσης (AVR) και λειτουργεί σε εύρος εισόδου 220-240 V με συχνότητα 50/60 Hz. Είναι σχεδιασμένη σε compact μέγεθος με μαύρο χρώμα και διαθέτει δύο AC εξόδους τύπου Schuko. Η συσκευή υποστηρίζει αυτόματο τεστ μπαταρίας, δυνατότητα cold start και έχει επίπεδο θορύβου 25 dB, καθιστώντας την ιδανική για προστασία μικρών ηλεκτρονικών συσκευών και υπολογιστών.
| UPS topology | Line-Interactive |
| Output power capacity | 0.7 kVA |
| Output power | 360 W |
| Input operation voltage | 220 - 240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output operation voltage | 220 - 240 V |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Yes |
| Noise level | 25 dB |
| Power protection features | Over voltage, Under voltage |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Audible alarm modes | Battery replacement |
| Auto-restart | Yes |
| Power source type | AC |
| Form factor | Compact |
| Product colour | Black |
| Control type | Buttons |
| AC outlet types | Schuko (Type E) |
| AC outlets quantity | 2 AC outlet(s) |
| Operating temperature | 0 - 40 °C |
| Weight | 4.3 kg |
| Width | 100 mm |
| Depth | 288 mm |
| Height | 148 mm |
| Automatic battery test | Yes |
| Cold start | Yes |
| Compliance certificates | Low Voltage Directive (LVD), RoHS, WEEE |
| Certification | EN IEC 62040-1:2019; EN 62040-2:2006; IEC 62040-2: 2016, IEC 62040-3: 2021; CE; EAC; UKCA; Cm; Ukr |
| Sustainability compliance | Yes |
| Extra Ports | RJ-45, RJ-11 |
| USB Port | Ναι |
| Size | Tower |
| LED indicators | LED ένδειξη |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: