Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το UPS τύπου Tower με τεχνολογία Line interactive προσφέρει αξιόπιστη προστασία για τις ηλεκτρονικές σας συσκευές, εξασφαλίζοντας σταθερή τάση εξόδου 230V και ισχύ 360 Watt / 700 VA. Είναι ιδανικό για χρήση σε περιβάλλοντα με ευαίσθητο εξοπλισμό, όπως υπολογιστές, servers και τηλεπικοινωνιακές συσκευές, παρέχοντας λειτουργίες όπως αυτόματη ρύθμιση τάσης (AVR) και δυνατότητα εκκίνησης από κρύο (cold-start). Με διαστάσεις 10x28.8x14.8 cm και βάρος 4.3 kg, το UPS λειτουργεί σε θερμοκρασίες από 0 έως 40 βαθμούς Κελσίου και εκπέμπει χαμηλό θόρυβο 25 dBA.
| Τύπος Συσκευής | UPS - external |
| Τεχνολογία UPS | Line interactive |
| Ισχύς (Watt) | 360 W |
| Ισχύς (VA) | 700 VA |
| Μέγεθος | Tower |
| Λειτουργία Ψυχρής Εκκίνησης | Ναι |
| Αυτόματη Ρύθμιση Τάσης (AVR) | Ναι |
| Είσοδος Τάσης | AC 220 - 240 V |
| Εύρος Εισόδου Τάσης | AC 140 - 300 V |
| Συχνότητα | 50/60 Hz |
| Συνδέσεις Εισόδου | 1 x power IEC 60320 C14 |
| Συνδέσεις Εξόδου | 4 x power IEC 60320 C13 (UPS and surge) |
| Τάση Εξόδου | AC 230 V |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 40 °C |
| Εκπομπή Θορύβου | 25 dBA |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 10 x 28.8 x 14.8 cm |
| Βάρος | 4.3 kg |
| Τύπος Πρίζας | IEC (C13) |
| Αριθμός Πριζών AC | 4 |
| Θύρα USB | Όχι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: