Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η συσκευή UPS τύπου Tower προσφέρει αξιόπιστη προστασία από διακοπές ρεύματος και διακυμάνσεις τάσης με τεχνολογία line interactive. Διαθέτει ισχύ 480 watt και 900 VA, κατάλληλη για τη σύνδεση και προστασία μικρών έως μεσαίων ηλεκτρονικών συσκευών όπως υπολογιστές, οθόνες και δρομολογητές. Η συσκευή υποστηρίζει εύρος εισόδου τάσης από 140 έως 300 V και παρέχει σταθερή έξοδο 230 V. Διαθέτει δύο AC πρίζες τύπου Schuko και υποδοχή USB για απομακρυσμένη διαχείριση. Επιπλέον, περιλαμβάνει λειτουργία cold-start και αυτόματη ρύθμιση τάσης (AVR), ενώ η εκπομπή θορύβου είναι μόλις 25 dBA, καθιστώντας την ιδανική για χρήση σε γραφεία και σπίτια.
| Τύπος Συσκευής | UPS - εξωτερικό |
| Τεχνολογία UPS | Line interactive |
| Ισχύς (Watt) | 480 W |
| Ισχύς (VA) | 900 VA |
| Μέγεθος | Tower |
| Πρίζες AC | 2 |
| Τύπος Πρίζας | Schuko |
| Θόρυβος Εκπομπής | 25 dBA |
| Ενδείξεις | LED ένδειξη |
| Διασύνδεση USB | Ναι |
| Εύρος Εισόδου Τάσης | AC 140 - 300 V |
| Τάση Εισόδου | AC 220 - 240 V |
| Τάση Εξόδου | AC 230 V |
| Συχνότητα | 50/60 Hz |
| Λεπτομέρειες Συνδέσεων Εξόδου | 2 x power CEE 7/5 (UPS και surge) |
| Διασύνδεση Διαχείρισης | 1 x management (USB) - 4 pin USB Type B |
| Περιλαμβανόμενα Καλώδια | Ενσωματωμένο καλώδιο τροφοδοσίας (CEE 7/5) |
| Λειτουργίες | Cold-start function, Αυτόματη Ρύθμιση Τάσης (AVR) |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 10 cm x 28.8 cm x 14.8 cm |
| Βάρος | 5.27 kg |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | 0 °C έως 40 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: