Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η συσκευή UPS τύπου Line-Interactive προσφέρει αξιόπιστη προστασία ισχύος με ικανότητα εξόδου 0.9 kVA και πραγματική ισχύ 480 W. Λειτουργεί με τάση εισόδου από 220 έως 240 V και συχνότητα 50/60 Hz, παρέχοντας σταθερή τάση εξόδου στο ίδιο εύρος. Διαθέτει λειτουργίες προστασίας από υπέρταση και υπόταση, καθώς και ηχητική ειδοποίηση για αντικατάσταση μπαταρίας. Ο σχεδιασμός της είναι σε μορφή Tower με μαύρο χρώμα και έλεγχο μέσω κουμπιών. Υποστηρίζει δύο πρίζες τύπου Schuko και διαθέτει θύρα USB 2.0 για επιπλέον συνδεσιμότητα. Η συσκευή λειτουργεί σε θερμοκρασίες από 0 έως 40 °C και έχει βάρος 5.3 κιλά με διαστάσεις 100x288x148 mm.
| UPS topology | Line-Interactive |
| Output power capacity | 0.9 kVA |
| Output power | 480 W |
| Input operation voltage (min) | 220 V |
| Input operation voltage (max) | 240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output operation voltage (min) | 220 V |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| Noise level | 25 dB |
| Power protection features | Over voltage, Under voltage |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Audible alarm modes | Battery replacement |
| Auto-restart | Yes |
| Power source type | AC |
| Form factor | Tower |
| Product colour | Black |
| Control type | Buttons |
| AC outlets quantity | 2 AC outlet(s) |
| AC outlet types | Type F (Schuko) |
| USB port | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Width | 100 mm |
| Depth | 288 mm |
| Height | 148 mm |
| Weight | 5.3 kg |
| Certification | EN IEC 62040-1:2019; EN 62040-2:2006; IEC 62040-2: 2016, IEC 62040-3: 2021; CE; EAC; UKCA; Cm; Ukr |
| Compliance certificates | Low Voltage Directive (LVD), RoHS, WEEE |
| Sustainability compliance | Yes |
| Automatic battery test | Yes |
| Cold start | Yes |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: