Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η συσκευή UPS τύπου Tower προσφέρει αξιόπιστη προστασία από διακοπές ρεύματος και διακυμάνσεις τάσης με τεχνολογία line interactive. Διαθέτει ισχύ 480 Watt και 900 VA, κατάλληλη για τη σύνδεση υπολογιστών, router και άλλων μικρών ηλεκτρονικών συσκευών. Η συσκευή υποστηρίζει αυτόματη ρύθμιση τάσης (AVR) και λειτουργία cold-start, εξασφαλίζοντας σταθερή παροχή ρεύματος ακόμα και σε περιπτώσεις διακοπής. Διαθέτει 4 εξόδους IEC C13 και μία είσοδο IEC C14, ενώ η σύνδεση και διαχείριση γίνεται μέσω θύρας USB.
| Τύπος Συσκευής | UPS - εξωτερικό |
| Τεχνολογία UPS | Line interactive |
| Ισχύς (Watt) | 480 W |
| Ισχύς (VA) | 900 VA |
| Μέγεθος | Tower |
| Θύρα USB | Ναι |
| Πρίζες AC | 4 |
| Τύπος Πρίζας | IEC |
| Εύρος Εισόδου Τάσης | AC 140 - 300 V |
| Τάση Εισόδου | AC 220 - 240 V |
| Συχνότητα | 50/60 Hz |
| Τάση Εξόδου | AC 230 V |
| Συνδέσεις Εισόδου | 1 x power IEC 60320 C14 |
| Συνδέσεις Εξόδου | 4 x power IEC 60320 C13 (UPS και surge) |
| Διασύνδεση Διαχείρισης | USB 4 pin USB Type B |
| Λειτουργίες | Automatic Voltage Regulation (AVR), cold-start function |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας Ελάχιστη | 0 °C |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας Μέγιστη | 40 °C |
| Εκπομπή Θορύβου | 25 dBA |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 10 cm x 28.8 cm x 14.8 cm |
| Βάρος | 5.3 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: