Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μονάδα UPS τύπου rack-mountable προσφέρει αξιόπιστη προστασία τροφοδοσίας με τεχνολογία line interactive, ιδανική για τη διαχείριση της τάσης και την παροχή σταθερής ηλεκτρικής ενέργειας σε κρίσιμες συσκευές. Διαθέτει ισχύ 680 Watt / 850 VA και εξασφαλίζει συνεχή λειτουργία με ημιτονοειδή έξοδο, ενώ υποστηρίζει εύρος εισόδου από 160 έως 294 V. Η συσκευή είναι εξοπλισμένη με μπαταρίες VRLA 6V 7Ah, που είναι σφραγισμένες και χωρίς ανάγκη συντήρησης, και παρέχει σύνδεση μέσω USB και RS-232 για απομακρυσμένη διαχείριση. Με διαστάσεις 43.8 x 50.9 x 4.32 cm και βάρος 13.7 kg, είναι κατάλληλη για τοποθέτηση σε 19" ράφι 1U, προσφέροντας προστασία από βραχυκύκλωμα και αυτόματη ρύθμιση τάσης.
| Τύπος Συσκευής | UPS - rack-mountable |
| Τεχνολογία UPS | Line interactive |
| Ισχύς (Watt) | 680 Watt |
| Ισχύς (VA) | 850 VA |
| Τάση Εξόδου | AC 200/208/220/230/240 V + 6% / - 10% - 50/60 Hz |
| Μέγεθος Ραφιού | 19" |
| Ύψος (Rack Units) | 1U |
| Χρώμα | Black/silver |
| Τύπος Μπαταρίας | Valve regulated lead-acid (VRLA) Lead Acid |
| Τάση Μπαταρίας | 6 V |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 7 Ah |
| Αριθμός Μπαταριών | 4 |
| Χρόνος Μεταγωγής | 13 ms |
| Τύπος Εξόδου Κυματομορφής | Sinewave |
| Απόδοση | 98% |
| Power Factor (PF) | 0.8 |
| Είσοδος Τάσης | AC 200/208/220/230/240 V |
| Εύρος Εισόδου Τάσης | AC 160 - 294 V (ρυθμιζόμενο 150 - 294 V) |
| Συχνότητα | 50/60 Hz (απαιτούμενη 47 - 70 Hz) |
| Είσοδος Καλωδίωσης | 1-phase |
| Συνδέσεις Εισόδου | 1 x power IEC 60320 C14 |
| Συνδέσεις Εξόδου | 4 x power IEC 60320 C13 |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 50.9 cm x 43.8 cm x 4.32 cm |
| Βάρος | 13.7 kg |
| Τύπος Μεγέθους | Tower |
| Σύνδεση USB | Ναι |
| Περιλαμβανόμενα Αξεσουάρ | Cable locking system, USB cable, 2 x power cable (IEC), Rack Mounting Kit |
| Αυτόματη Ρύθμιση Τάσης (AVR) | Ναι |
| Προστασία Βραχυκυκλώματος | Ναι |
| Αντικατάσταση Μπαταριών Κατά τη Λειτουργία (Hot-swappable) | Ναι |
| Advance Battery Management (ABM) | Ναι |
| Οθόνη LCD | Ναι |
| Απομακρυσμένη Διαχείριση | RS-232, USB |
| Επεκτάσεις / Θέσεις Επικοινωνίας | 1 (total) / 1 (free) x Communication slot |
| Είσοδοι Ελέγχου | 1 x remote power (on/off) - mini terminal block, 1 x management (USB) - 4 pin USB Type B, 1 x management (RS-232) - RJ-45, 2 x dry contact output |
| Εκπομπή Θορύβου | 35 dB |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 0 - 90% (non-condensing) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C έως 40 °C |
| Συμμόρφωση με Πρότυπα | IP20, IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4-8, CISPR 32 Class B, FCC Part 15 Class B, IEC/EN 62040-2, EN IEC 61000-3-2, IEC/EN 61000-3-3, IEC/EN 62040-1, IEC/EN 62040-3, LVD, CB, EMC, RoHS, WEEE, IEC 62040-3, UL 1778, CSA 22.2, UKCA, CM, UKR, KCC, cTUVus, BIS |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: